Vars Freeski Camp 2014
Přihlásit se

Tým a intruktoři     

Na Vars Freestyle Camp pojede kompletní realizační tým, který zajistí aby z vás přijeli z Campu pořádní Rajdeři. Konkrétní jména ještě dojednáváme, ale dozvíte se je velmi brzy.

Personální obsazení zajišťují bratři z Freeride.cz, takže o kvalitu instruktrukrotů, jezdů a celého personálu se stopro nemusíte bát. Individuální přístup garantujem! Zatím víme:
  • na každou osmičlennou skupinku dva instruktoři
  • náš fotograf
  • náš kameraman
  • naši DJs
  • tým poloprofi a profi jezdců

Ondra Beneš - Trenér na campu    

Jmenuju se Ondra Beneš a je mi 25 let. Oba rodiče byli lyžařský instruktoři a postavili mě na lyže ve třech letech. Lyžování mě vždy hodně bavilo. Několik sezón jsem střídal i snowboard s lyžemi, ale nakonec jsem nadobro zůstal u lyží.

Hned na prvních závodech jsem skončil na pátém místě. Od té doby jsem obsazoval vrchní příčky na závodech v Česku i zahraničí, natočil několik videí a dokonce jsem pomáhal sepsat knihu o freeskiingu. Závody mě ale nikdy moc nebavily, nemám rád stres.

Loňskou sezónu jsem strávil ve švýcarském Laaxu a dělal to, co mě baví nejvíc. Jezdit pro radost, učit se nové triky a fotit/natáčet s kamarádama.

Lukáš Pospíchal - Trenér na campu     

Jmenuju se Lukáš Pospíchal, ale mezi freeski komunitou mi nikdo neřekne jinak než Pospec. Freestylovému lyžování se věnuju už 10 let a ke všemu mě přivedl Váš druhý coach Ondra. Díky tomu, že Ondra začal jezdit dřív, tak mě na závodech porážel a jelikož nerad prohrávám, tak sem dřel jako lev a už pár let mě zajet nedokáže. A tak se na závody radši vykašlal :D. Můj freeski život společně utváří lyžařská firma Armadaskis která se mě už před několika lety ujala.

Společně s Ondrou tvoříme dvojku, která se super doplňuje a díky tomu, že spolu jezdíme v teamu (což sem teda taky Ondrovi zařídil já, když už ho nikde jinde nechtěli :D), tak se skvěle známe a víme, jak přesně vám pomoci v tom abyste z kempu odjížděli s co nejširším spektrem triků a s co nejvíc zážitkama.

Freeski není o závodění a pouhém tvrdém trénování. Je to hlavně o zábavě a ježdění, který vás bude bavit a když se k tomu připojí skvělej snowpark ve Varsu a případně i pár slunečných dnů zakončených společným posezením, tak to bude týden na který dlouho nezapomenete. O to se už s Ondrou postaráme! Takže neváhejte, oprašte lyže a pojeďte s náma za sněhem, protože v Česku ho už asi moc nebude.

Ondra Pekárek - Vedoucí freeride a skialp workshopu    
Ahoj, jmenuju se Ondřej Pekárek, táhne mi na 30 let a freeridu se věnuju posledních osm sezón. K lyžím jsem se dostal až ve třinácti přes kamárády z lyžařského oddílu, kde jsem se snažil drtit brány. Naštěstí jednoho krásného dne ve Špindlu napadlo během noci přes metr sněhu, nám zrušili závody a já jsem se dostal k tomu co mě baví doteď – a to je freeridové lyžování. Jezdím hlavně pro radost a protože mě to baví. Bohužel je stále těžší zajezdit si v nerozježděném terénu, a proto se snažím objevovat nová střediska a skrytá místa ve střediscích, která jsou již freeridery zahlcená. Nejsem línej si pro top linu dojít a myslím si, že to je směr, kterým se bude freeride ubírat. Málokdo si dokáže představit, jak snadno a daleko se dá dojít na pásech a se šlapacím vázáním.

Jirka Novas Novotný - Fotograf na campu

Čekujte Jirkův Fejsbůk


Sledujte web. Program a jména instruktorů a rajderů budeme v nejbližší době aktualizovat!

Máte dotazy? volejte: +420 776 789 600pište: info@pux.cz

Nezávazná přihláška

 Security code